w halowej piłce nożnej!!!

"CO-SŁYCHAĆ?"

ROCZNIK 2000 - II i III MIEJSCE

GIMNAZJUM - III MIEJSCE

W dniach 10, 16, 17 marca na największych halach sportowych w powiecie odbywały się XIV Mistrzostwa Ziemi Mińskiej w halowej piłce nożnej organizowane co roku przez tygodnik "CO-SŁYCHAĆ?".

Jako UKS BŁYSK WIELGOLAS przystąpiliśmy do turnieju w liczbie czterech drużyn i rozgrywaliśmy swoje mecze w trzech kategoriach.

Pierwszy turniej rozgrywały dziewczęta w kategorii OPEN, które po zwycięstwie, remisie i porażce w swoich meczach  zajęły III miejsce i zakończyły rozgrywki w grupie eliminacyjnej.

Drugi turniej to występ dwóch naszych zespołów chłopców z ROCZNIKA 2000. Po meczach grupowych oraz finałowych zajęliśmy II i III miejsce w turnieju i zostaliśmy Wicemistrzami Mistrzostw. Warto wspomnieć, że królem strzelców został nasz zawodnik - Karol Reda, który zdobył największą ilość bramek w turnieju.

Na koniec Mistrzostw, odbył się ostatni turniej chłopców w kategorii GIMNAZJUM. Ambitna walka w meczach grupowych pozwoliła nam wygrać swoją grupę eliminacyjną. Po meczach finałowych, zakończonych rzutami karnymi zajęliśmy III miejsce w turnieju. Najlepszym bramkarzem rozgrywek wybrano naszego zawodnika - Michała Jaronia.

Skład dziewcząt: Patrycja Pietrzyk, Wioletta Sadowska, Magda Konopacka, Ilona Konopacka, Aleksandra Zawadka, Małgorzata Sabak, Monika Zawadka, Natalia Zwierz, Oliwia Marczak.

Skład chłopców ROCZNIK 2000: Patryk Zagórski, Hubert Oszkiel, Radosław Osuch, Radosław Skóra, Adam Zalewski, Maciej Matysiak, Patryk Zajma, Bartosz Kaniewski, Kacper Jarząbek, Karol Reda, Bartosz Krupa, Michał Radzio, Piotr Zawadka, Przemysław Stępiński, Eryk Kania, Marcel Sujak.

Skład chłopców GIMNAZJUM: Piotr Niedek, Krystian Marczak, Michał Jaroń, Łukasz Ostolski, Damian Anusz, Przemysław Matysiak, Tomasz Matysiak.

Więcej informacji na temat Mistrzostw, zdjęcia oraz filmy z turniejów dostępne są w papierowym wydaniu tygodnika "CO-SŁYCHAĆ?" bądź na stronie internetowej: www.co-slychac.pl